« Všechny události

  • akce již proběhla.

ONLINE: Jak si v těhotenství zacvičit a připravit se na miminko

26. 4. 2020 @ 9:00 - 12:00

Workshop je určený především budoucím maminkám, které chtějí cvičit samy, bez odborného vedení. Nestačí se zaměřit na to, aby cvičení neškodilo. Vhodně zvolenými cviky lze například dosáhnout úlevy od bolestí zad, zlepšit dýchání nebo odstranit jiné zdravotní obtíže, které se objevily v souvislosti s těhotenstvím. Je možné se připravit na porod i na dobu po porodu, a to jak fyzicky, tak psychicky.

Vítány jsou samozřejmě i trenérky a instruktorky, které si na workshopu mohou rozšířit zásobník cviků a zopakovat si, co již určitě vědí.

 

Webinář vede vynikající Petra Sojková, která má za sebou více než 25 let praxe, kdy se zabývala pohybovými aktivitami dětí předškolního věku, manipulací s kojenci i cvičením těhotných. Její klientky chodí cvičit téměř až do porodu a vracejí se do studia během pár týdnů i s miminkem.

Vždy je dobré porozumět svým potřebám a nechat se jimi vést. V tomto období to platí dvojnásob. Když pochopíte, čím jsou jednotlivé trimestry specifické, dokážete si vybrat cviky, které jsou pro dané období vhodné. Stejně tak je to i s dobou po porodu.

Hlavní témata:

  • protažení
  • posilnění
  • uvolnění
  • a ještě se nadechneme

Poznámka:

Webinář je určen zejména budoucím maminkám, které nyní nemohou nikam docházet cvičit. Čerpat z něj samozřejmě mohou i trenéři a instruktorky, kteří se o danou problematiku zajímají. Cílem webináře je pomoci těhotným ženám, aby se dokázaly lépe přizpůsobit současné situaci, zorientovat se a díky tomu se lépe starat o své tělo i o svou mysl.

Jakou formou se webinář uskuteční?

Webinář proběhne formou videokonference v aplikaci ZoomMaximálně 8 účastníků, kteří budou připojeni online, tak budou moci během workshopu interaktivně klást dotazy a lektorka bude okamžitě reagovat. Využijte tuto mimořádnou příležitost dozvědět se něco nového nebo prohloubit, co již znáte.

Cena: 650 Kč

Pokud máte dotazy k aplikaci Zoom nebo si chcete nejdříve vyzkoušet, jak takové spojení funguje, kontaktujte Moniku na emailu monika@mypilates.cz.

Podrobnosti

Datum:
26. 4. 2020
Čas:
9:00 - 12:00
Kategorie cvičení:
Webová stránka:
Přejít na web →

Pořadatel

myPilates ACADEMY
Telefon:
602 603 603
Email:
info@mypilates.cz
Webová stránka:
https://academy.mypilates.cz/
Send this to a friend